N 48 15.584 E 18 06.309
Slovensky, Slovak English German, Deutsch Hungarian, Magyar Russian Polish, Polski

Ti čo nás poznajú, vedia, že v našom hoteli pokladáme za prioritu kvalitné a chutné stravovanie za cenu, ktorá je priatelná pre každého.

     V našej reštaurácii si každý den môžte vybrat z nášho bohatého jedálneho lístku, rovnako ako zo 7 rôznych jedál celodenného menu, ktoré pre Vás pripravujeme z kvalitných slovenských surovin najmodernejšími technologiami ako aj tradičnými spôsobmi vo zvýhodnenej cene 3.45€.

V našom menu si vyberie každý, a to aj ti, ktorí preferujú poctivý kus mäsa, rovnako ako aj priaznivci zdravej výživy, tradičných slovenských sladkých aj slaných jedál a múčnikov

Nezabudáme na Vás ani cez víkend a tak Vám každú sobotu a nedelu ponúkame zvýhodnené menu, ku ktorému od nás navyše zdarma dostanete chutný múčnik. Samozrejmosťou je aj možnosť výberu z jedálneho a nápojového lístka.

      Všetky jedlá sú u nás pripravované tak, že spĺňajú najprísnejšie normy, ktoré sú kladené na prípravu jedál, ako aj spĺňajú všetky kvalitatívne a hygienické normy štandartov EÚ.

Ponúkame Vám chutnú, vyváženú a racionálnu stravu, pripravovanú podľa najnovších poznatkov o zdravej výžive a podľa najprísnejších hygienických predpisov, takže u nás sa môžte kedykoľvek pozrieť, ako jedla pripravujeme, pričom však nezabúdame na tradičnú „dobrú slovenskú kuchyňu“.

      Reštauračné služby štandardne poskytujeme v priestoroch Veľkej reštaurácie, Červenej reštaurácie a vo Veľkom salóniku. Vieme Vám ich zabezpečiť aj v súkromí a príjemnom prostredí našich ostatných salónikov, ako aj VIP salóniku, prípadne priamo v apartmáne. Reštauračné služby sú aj súčasťou našej cateringovej ponuky.

V reštaurácii sú veľké TV a dataprojektor, samozrejmosťou je aj profesionálne ozvučenie, ktoré je zabezpečené vo vysokej kvalite na každom mieste. K dispozíci je aj samostatný vchod, takže je možné aby spoločnosť, ktorá má záujem o súkromie bola úplne oddelená od ostatných priestorov hotela a to aj včetne moderných, čistých bezbariérových toalet. Je možné pripojit aj iné priestory, ako je napríklad zahradná reštaurácia, alebo červená reštaurácia, takže nie ste obmedzený priestorom ani počtom hostí a môžete si priestory spraviť podľa Vašich vlastných predstav a požadavkov na mieru, ktorá Vám vyhovuje, takže sa nikdy necítíte stiesnení alebo naopak strátení v priestore.

      Ak ste navštívili našu reštauráciu a ochutnali naše jedlo, podeľte sa s nami o Vaše pocity, ať už sa jedná o kladné referencie či naopak doporučenie do budúcna. Chceme vedieť ako Vám chutilo, s čím ste spokojní, ale aj s čím nie, čo sa Vám páči a tiež čo nie. Radi Vás vypočujeme, rovnako ako si radi prečítame Váš email, ktorý určite neostane bez odozvy. Obojstranná komunikácia nás posunie bližšie ku Vám a ku Vašim predstavám a taktiež ku neustálemu spoznávaniu Vašich potrieb a skvalitňovaniu našich služieb. Pokiaľ máte potrebu pochvalu, nápad, pripomienku, či sťažnosť riešiť v danej chvíli, využite služby našej recepcie.

Akékoľvek pripomienky nám môžte zasielať na mail administrativa@abchotel.sk. Radi si ich prečítame a odpovieme.